VAŠE REFERENCE

Napište nám svoje hodnocení našich aktivit. Děkujeme.

Vaše jméno *:
Vaše hodnocení *:

petrovaradmila / 27.07.2017

Zúčastnila jsem se prvního kurzu této firmy Chůva pro děti do 3 let . Jsem velice spokojena s úrovní školených, a i když pro mne náročných témat velice přijatelným a pochopitelným způsobem, spojených s profesionálním přístupu lektorek k nám, posluchačkám. I když hodnotím tento kurz jako náročný, mám radost z toho, že jsem ho mohla absolvovat a kurzy této firmy doporučuji i pro ostatní případné zájemce. Radmila Petrová Žďár nad Sázavou

Petra / 30.06.2017

Bylo mi potěšením vzdělávat se prostřednictvím vaši společnosti v kurzu chůva pro děti..., všechny paní lektorky byly moc příjemné, empatické a hodné. Děkuji moc za vstřícný přístup a příjemnou komunikaci. Sama závěrečná zkouška pro mě byla velmi příjemná, což jsem tedy byla mile překvapena, neboť jsem se jí obávala. Přeji vám všem krásné letní dny, budu na vás vzpomínat jen v dobrém a určitě vás ráda doporučím. Již nyní vím o kolegyni, která se s vámi bude chtít na podzim vzdělávat.

Gábina / 30.06.2017

Moc děkuji za výborný rekvalifikační kurz pro chůvy, který mi rozšířil obzor a vědomosti 😊. Všechny přednášející byly super a předaly mi hodně informací pro mou další práci v MŠ. Díky a budu Vás doporučovat.

Šárka / 28.06.2017

Kurz pro chůvy byla má první zkušenost s rekvalifikací, tak jsem úplně netušila,do čeho jdu a co mě čeká. Ale po pravdě jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Všechny lektorky byly moc milé a prošly s námi vše, co jsme obdržely ve skriptech, odpovídaly nám na naše dotazy a opravdu byly velmi milé a přátelské. Celý kurz se nesl ve velmi přátelském duchu, měly jsme i moc fajn partu a to jsem předtím neznala žádnou z mých pěti kolegyň - chůviček :-) . Jediné, co bych mohla vytknout, byly prostory ve školícím zařízení na Květnici. My jsme si prostředí zpříjemnily a dost jsme se i společně zasmály, rozhodně budu na celý kurz vzpomínat v dobrém

Šárka / 27.06.2017

Díky kurzu Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky jsem se dozvěděla spoustu nových informaci. Moc mě potěšil velmi příjemný přístup všech lektorů. Všem jen doporučuji.