VAŠE REFERENCE

Napište nám svoje hodnocení našich aktivit. Děkujeme.

Vaše jméno *:
Vaše hodnocení *:

Petra / 17.12.2017

Příjemná atmosféra, výborní lektoři.

účastnice kurzu pro AP / 16.12.2017

Společnost FAKTA zajistila skvělé lektorky. Doporučuji i dalším účastníkům a zájemcům o práci AP.

asistentka pedagoga / 15.12.2017

Společnost Fakta s.r.o. doporučuji. Lektoři super, srozumitelně vše podali, vysvětlili. Zkoušející příjemní. Není se čeho bát.

xxxxx / 15.12.2017

Kurz asistent pedagoga měl pro mě velký přínos. Získala jsem mnoho důležitých informací k práci AP a množství informací z pedagogické praxe od lektorů.

Marie / 10.12.2017

Kurz asistent pedagoga se mi velmi líbil. Sešla se dobrá parta lidí. Kurz by mohl být delší. Opravdu jsme se ani chvíli nenudili. Děkuji.

.Jana / 10.12.2017

Kurz pro asistenty pedagoga mě mile překvapil, přístup všech byl velice profesionální a odbornost přednášejících byla výborná. Při zkoušce byla výborná a uklidňující atmosféra, která přispěla k zdárnému dokončení kurzu. Všem děkuji.

účastnice / 10.12.2017

Kurz pro asistenty pedagoga splnil má očekávání především v konkrétních příkladech, které člověk nemá možnost během praxe zažít osobně. Líbil se mi výklad na bázi příkladů z praxe. Zlepšila bych ale zázemí (mikrovlnka, automat na kávu...)

Jana B. / 10.12.2017

Pokud se přihlásím někdy do kurzu, tak určitě přes FAKTA. Děkuji, kurz mi hodně dal.

Kateřina / 10.12.2017

Kurz asistent pedagoga se mi velice líbil, byli jsme příjemný kolektiv. Paní lektorky dokázaly zaujmout. Kurz jen doporučuji.

účastnice Studia pro asistenty pedagoga / 10.12.2017

Chtěla bych poděkovat za skvělý kurz, který mi pomohl prohloubit znalosti. Moc se mi líbily výklady a příklady z praxe, tipy na práci s žáky.

Ilona / 09.12.2017

Kurz pro asistenty pedagoga byl smysluplný, lektoři přednáší na témata, která jsou potřebná pro práci AP, dávají příklady z běžného života, čímž teorii hodně přiblíží praxi. Všechny dotazy účastníků kurzu jsou schopni na místě zodpovědět. Svými kontrolními otázkami perfektně připraví účastníky kurzu na závěrečnou písemnou zkoušku. Kurz vřele doporučuji.

účastnice / 09.12.2017

V kurzu pro asistenty pedagoga jsem získala cenné informace. Moc se mi líbila úroveň přednášek. Děkuji.

neznámá / 09.12.2017

Kurz pro asistenty pedagoga se mi líbil, hodně jsem se dozvěděla, rozšířila svoje vědomosti, výklady byly výborné.

Jana_ / 08.12.2017

Moc děkuji za výborný kurz asistenta pedagoga. Lektorky byly skvělé. Poznala jsem tu dobré lidi. Zkušenosti a vše co nás učily bylo zajímavé. Oceňuji i přístup k nám (budoucím) asistentům, že bylo vždy dost příležitostí pro osobní názory.

..... / 08.12.2017

Děkuji lektorům za předání informací a zkušeností z praxe v kurzu pro asistenty pedagoga. Tento kurz doporučuji.

11111 / 08.12.2017

Na kurzu studium pro asistenty pedagoga se mi líbilo to, že vyučovali lektoři s bohatou praxí, se kterou obohatili a více přiblížili teorii.

Alča. / 08.12.2017

Kurz pro AP byl dobře organizovaný. lektoři byli odborníci, kteří nám látku zpestřili názornými ukázkami, zapojovali nás do diskuse. Bylo to příjemné studování.

...... / 08.12.2017

Kurz pro AP byl velice přínosný. Výborné lektorky, příklady z praxe.

Karolína / 08.12.2017

Kurz byl super, lektorky byly nápomocné, vlídné a měly předem připravené materiály.

Kristýna / 08.12.2017

Kurz pro asistenty pedagoga byl velmi zajímavý. Dostalo se mi spousta informací v krátkém čase a v kvalitním provedení. Doporučuji. Všichni lektoři byli velice příjemní a připraveni.

?????? / 08.12.2017

Kurz pro asistenty pedagoga byl výborný, materiály srozumitelné, příjemní vyučující, vždy ochotní odpovídat na dotazy.

Jana. / 05.11.2017

Jsem max. spokojena s kurzem pro chůvy, připravenými materiály, skvělými lektorkami i s kolektivem. Děkuji za kurz a možnost se rekvalifikovat. Těším se a nezapomenu.

Jaroslava / 04.11.2017

Chci Vám jen sdělit, že kurz pro chůvy byl skvělý a nečekala jsem, že mě tak zaujme. Budu na Vás všechny ráda vzpomínat. děkuji Vám, že jste se nám věnovali a hodně nás naučili.

Andrea / 04.11.2017

Kurz chůva bohatě splnil moje očekávání. Dostala jsem plno nových užitečných rad, podnětů, návod jak být dobrou chůvou. Líbila se mi dobrá nálada přednášejících. První pomoc jsme probírali docela podrobně, což je výborné, ukázky parádní. Možná by bylo dobré více se věnovat aktuálním trendům psychologie (novější směrnice EU o minimálním kontaktu s dětmi v MŠ).

Kateřina / 04.11.2017

Jste perfektní, moc děkuji za zkušenost a nově nabyté vědomosti a nové možnosti.

petrovaradmila / 27.07.2017

Zúčastnila jsem se prvního kurzu této firmy Chůva pro děti do 3 let . Jsem velice spokojena s úrovní školených, a i když pro mne náročných témat velice přijatelným a pochopitelným způsobem, spojených s profesionálním přístupu lektorek k nám, posluchačkám. I když hodnotím tento kurz jako náročný, mám radost z toho, že jsem ho mohla absolvovat a kurzy této firmy doporučuji i pro ostatní případné zájemce. Radmila Petrová Žďár nad Sázavou

Petra / 30.06.2017

Bylo mi potěšením vzdělávat se prostřednictvím vaši společnosti v kurzu chůva pro děti..., všechny paní lektorky byly moc příjemné, empatické a hodné. Děkuji moc za vstřícný přístup a příjemnou komunikaci. Sama závěrečná zkouška pro mě byla velmi příjemná, což jsem tedy byla mile překvapena, neboť jsem se jí obávala. Přeji vám všem krásné letní dny, budu na vás vzpomínat jen v dobrém a určitě vás ráda doporučím. Již nyní vím o kolegyni, která se s vámi bude chtít na podzim vzdělávat.

Gábina / 30.06.2017

Moc děkuji za výborný rekvalifikační kurz pro chůvy, který mi rozšířil obzor a vědomosti 😊. Všechny přednášející byly super a předaly mi hodně informací pro mou další práci v MŠ. Díky a budu Vás doporučovat.

Šárka / 28.06.2017

Kurz pro chůvy byla má první zkušenost s rekvalifikací, tak jsem úplně netušila,do čeho jdu a co mě čeká. Ale po pravdě jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Všechny lektorky byly moc milé a prošly s námi vše, co jsme obdržely ve skriptech, odpovídaly nám na naše dotazy a opravdu byly velmi milé a přátelské. Celý kurz se nesl ve velmi přátelském duchu, měly jsme i moc fajn partu a to jsem předtím neznala žádnou z mých pěti kolegyň - chůviček :-) . Jediné, co bych mohla vytknout, byly prostory ve školícím zařízení na Květnici. My jsme si prostředí zpříjemnily a dost jsme se i společně zasmály, rozhodně budu na celý kurz vzpomínat v dobrém

Šárka / 27.06.2017

Díky kurzu Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky jsem se dozvěděla spoustu nových informaci. Moc mě potěšil velmi příjemný přístup všech lektorů. Všem jen doporučuji.