Vzděláváním k vyšší kvalitě péče o osobu blízkou
Alternativní a augmentativní komunikace

akce je ukončena

Místo konání: PENZION SOLA GRATIA, Lázně - Vinohrádek 550,
Bystřice pod Hostýnem
Termín: 11. 8. - 13. 8. 2011
Počet účastníků: 30
Obsah:  Cílem kurzu je rozšířit kompetence v oblasti využití alternativní a augmentativní (náhradní) komunikace při péči o osoby s narušenou expresivní složkou řeči např. klienti s těžkým mentálním postižením). - Uvedení do problematiky - Netechnické a technické prostředky podpory - Manuální komunikační systémy
Na tento vzdělávací program je možné se přihlásit u paní Mgr. Jarmily Fraiové - Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí - Klub "Úsměv"
 

 

 

AKTUÁLNĚ

Vážení kolegové,
z důvodu karantény jsme přerušili probíhající kurzy a posunuli termíny konání vzdělávacích programů. Jakmile se situace stabilizuje, budete informováni o náhradních termínech. Současně je také omezen provoz kanceláře. V případě jakýchkoliv dotazů nám můžete volat na telefonní čísla 604 191 416, nebo 604 230 437, popř. je zašlete na e-mail fakta@fakta.cz. Přejeme všem pevné zdraví!
* Rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky
Do naší nabídky jsme nově zařadili rekvalifikační program Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky akreditovaný MŠMT. Součástí programu je také kvalifikační zkouška. Bližší informace najdete ve složce REKVALIFIKACE.
*Asistent pedagoga
Asistent pedagoga za zvýhodněnou cenu 8.500,- Kč